در انتخاب باغ عروسی به چه نکاتی باید توجه کنید؟

باغ تالار نیلوفر اصفهان- باغ عروسی

عروس و دامادها باید در انتخاب باغ عروسی به چند نکته بسیار مهم توجه نمایند. موقعیت مکانی باغ، طراحی و دکوراسیون، چیدمان میز و صندلی ها و در آخر ظرفیت باغ از جمله نکاتی هستند که اهمیت بسیاری دارند. بهتر است قبل از رزرو باغ به این نکات توجه کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این نکات بپردازیم.

ویژگی های مهم

باغ عروسی یکی از مهم‌ترین ارکان در تشریفات عروسی محسوب می‌شود. در هنگام انتخاب باغ عروسی باید چند ویژگی مهم و اساسی را در نظر بگیرید. یکی از مهم ترین نکات در تشریفات عروسی، انتخاب و رزرو باغ عروسی در زمانی مناسب و پیش از مراسم است. توصیه می کنیم که انتخاب و رزرو باغ را به دقایق پایانی موکول نکنید.

بهتر است چند ماه پیش از عروسی، محلی مناسب برای جشن خود انتخاب کنید و مراحل رزرو آن را به اتمام برسانید. حتما به تمام نکات قابل توجه در انتخاب باغ دقت کنید و به هیچ عنوان عجله نکنید. تمامی جوانب را بسنجید و با در نظر گرفتن تمام موارد باغ را انتخاب و رزرو کنید.

باغ تالار نیلوفر اصفهان- تالار عروسی

موقعیت مکانی مناسب

موقعیت مکانی و جغرافیایی باغ عروسی، یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکات در انتخاب آن است. آدرس باغ یا تالار عروسی، اولین چیزی است که مهمانان شما پس از دریافت دعوتنامه بررسی می کنند؛ بنابراین اگر با بی دقتی به این مسئله باغ عروسی را انتخاب کنید، ممکن است مشکلاتی به وجود آید.

بهتر است باغی را انتخاب و رزرو کنید که در محدوده ترافیکی نباشد. ماندن در پشت چراغ قرمز در روزهایی عادی هم سخت و خسته کننده است چه برسد به اینکه بخواهید خود را به جشن عروسی برسانید. این نکته برای عروس و داماد هم بسیار اهمید دارد، چرا که باغ یا تالار عروسی نباید از محل آتلیه و آرایشگاه عروس دور باشد.

باغ تالار نیلوفر اصفهان- باغ عروسی

ظرفیت باغ یا تالار

یکی دیگر از موضوعات مهم در انتخاب باغ عروسی، میزان ظرفیت آن است. تعداد مهمانانی که می خواهید به جشن خود دعوت کنید در انتخاب اندازه باغ یا تالار می تواند تاثیرگذار باشد. در نتیجه با برآورد تعداد مهمانان می توانید یک باغ مناسب با ظرفیت ایده‌آل خود رزرو کنید.

به هیچ عنوان فکر نکنید که با رزرو یک باغ بزرگ، جشن شما مجلل تر و باشکوه تر برگزار می شود؛ چرا که اگر تعداد مهمانان شما بسیار کمتر از گنجایش باغ باشد، جشن شما بی روح و خلوت به نظر می رسد. توصیه ما به شما این است که براساس تعداد مهمانان خود، باغی را رزرو کنید.

باغ تالار نیلوفر اصفهان- باغ عروسی

طراحی و دکوراسیون

طراحی و دکوراسیون باغ عروسی در شکوه و زیبایی جشن شما تاثیر می گذارد. یکی از عواملی که می تواند بر طراحی و دکوراسیون باغ تاثیر گذارد، چیدمان میز و صندلی ها است. نظافت و زیبایی روکش میز و صندلی ها نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است.

اگر در هنگام بازدید از باغ، متوجه کثیفی یا لک بودن صندلی ها شدید بهتر است از مسئولین باغ بخواهید یک روز پیش از مراسم به نظافت میز و صندلی ها توجه داشته باشند. چیدمان روی میز یکی دیگر از نکات مهم در این رابطه است و تاثیر زیادی در زیبایی محیط دارد.

ما در باغ تالار نیلوفر، محیطی زیبا و مجلل برای شما فراهم می آوریم. چیدمان و طراحی میز و صندلی ها و همچنین جایگاه عروس و داماد در باغ تالار نیلوفر اصفهان به صورتی مجلل و شیک با گل آرایی منحصر به فرد انجام می شود.

باغ تالار نیلوفر اصفهان- تالار عروسی

سایر نکات

در کنار تمام نکاتی که در بالا ذکر شد و باید حتما به آن ها توجه فرمایید، چند نکته دیگر نیز وجود دارد. یکی دیگر از موضوعاتی که می تواند برای شما اهمیت داشته باشد، پارکینگ باغ است. باغی انتخاب کنید که دارای پارکینگ اختصاصی باشد و ظرفیت آن برای مهمانان شما کافی باشد. همچنین پارکینگ باید به باغ نزدیک باشد. قابل ذکر است که باغ تالار نیلوفر دارای پارکینگ اختصاصی است و از این بابت نگرانی نخواهید داشت.

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب باغ توجه به سرویس بهداشتی و اتاق رختکن بانوان است. نظافت در این دو مکان، اهمیت بسیار بالایی دارد و رضایت مهمانان را به همراه خواهد داشت. پس به این نکته توجه فرمایید. برخورد کارکنان و همچنین نحوه سرویس دهی و پذیرایی آن ها نیز اهمیت بسزایی دارد. ممکن است از نظر شما نکات دیگری نیز اهمیت داشته باشد. ما در اینجا سعی کردیم مهم ترین نکات در انتخاب یک باغ تالار مناسب برای مجلس عروسی را به شما یادآوری کنیم.

باغ تالار نیلوفر اصفهان، با پرسنلی مجرب و خوش برخورد، بزرگترین و مجلل ترین باغ تالار در اصفهان است؛ و جشن شما را به بهترین شکل برگزار می کند. پس با ما تماس بگیرید.